Харьковский форум обо всем на свете
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
Джабанда
Джабанда
Сообщения : 772
Дата регистрации : 2020-09-23

Як навчитись робити професіональні фото на смартфон?  Empty Як навчитись робити професіональні фото на смартфон?

Ср Авг 28, 2024 6:45 pm
Давно мрію стати професіоналом у фотографії та займатися цим серйозно, але мій інструмент – лише смартфон. Чи можливо дійсно навчитись робити якісні фото на мобільний телефон? Які основні техніки і навички потрібно розвивати, і де шукати надійні ресурси чи курси для початківців, щоб мої знімки стали на рівень професіональних?
avatar
Китон
Сообщения : 290
Дата регистрации : 2021-01-13

Як навчитись робити професіональні фото на смартфон?  Empty Re: Як навчитись робити професіональні фото на смартфон?

Ср Авг 28, 2024 6:47 pm
Джабанда пишет: Давно мрію стати професіоналом у фотографії та займатися цим серйозно, але мій інструмент – лише смартфон. Чи можливо дійсно навчитись робити якісні фото на мобільний телефон? Які основні техніки і навички потрібно розвивати, і де шукати надійні ресурси чи курси для початківців, щоб мої знімки стали на рівень професіональних?
З власного досвіду знаю, що навчитися робити професійні фото на смартфон цілком реально, і найкращий спосіб – це звернутися за фаховою допомогою. Раджу тобі переглянути курси мобільної фотографії від онлайн фотошколи Зелений квадрат https://green4.photo/uk/mobphoto/ в якій пропонують детально розроблені програми, які покривають всі аспекти мобільної фотографії – від основ композиції до роботи з освітленням і редагуванням на телефоні. Викладачі дійсно досвідчені і знають, як перетворити звичайне захоплення в мистецтво.
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения