Харьковский форум обо всем на свете
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
avatar
Xristina
Сообщения : 11
Дата регистрации : 2021-09-19

Лазерна корекція зору - чи варто її робити? Empty Лазерна корекція зору - чи варто її робити?

Пн Мар 20, 2023 10:17 pm
Привіт всім! Я хочу зробити операцию по лазерній корекції зору. Але дуже хвилююся, бо це ж зір. Як вважаєте, чи треба робити цю операцію? Або не варто ризикувати, та продовжувати ходити у окулярах?
avatar
JeckShepard
Сообщения : 14
Дата регистрации : 2021-12-12

Лазерна корекція зору - чи варто її робити? Empty Re: Лазерна корекція зору - чи варто її робити?

Пн Мар 20, 2023 10:19 pm
Вітаю. Я зробив лазерну корекцію зору рік тому. Я вважаю, що для мене це було найкращим рішенням, тому що окуляри та контактні лінзи були мені незручні. Проте перед тим, як зважитися на операцію, важливо поговорити з лікарем.
Ninzya
Ninzya
Сообщения : 681
Дата регистрации : 2020-09-23

Лазерна корекція зору - чи варто її робити? Empty Re: Лазерна корекція зору - чи варто її робити?

Пн Мар 20, 2023 10:24 pm
А я ось не зміг наважитися на операцію по лазерній корекції зору, бо боявся ризиків та ускладнень. Але все ж хочу її зробити.
Але якщо ви довіряєте своему лікареві, та обговорили з ним всі можливі питання та проблеми, то, можливо, варто зважитися на операцію.
Бяка
Бяка
Сообщения : 466
Дата регистрации : 2020-09-23
Возраст : 43

Лазерна корекція зору - чи варто її робити? Empty Re: Лазерна корекція зору - чи варто її робити?

Пн Мар 20, 2023 10:32 pm


Привіт усім! Я теж не так давно робив собі лазерну корекцію зору https://visium.com.ua/ua/uslugi/lazernaya_korrektsiya_zreniya/ У мене був високий ступінь короткозорості. Та астигматизм. Тому навіть окуляри підібрати було складно.
Я трохи переживав перед операцією, але все пройшло дуже швидко та безболісно.
У перші кілька годин після операції зір був трохи розмитим, але вже наступного дня я міг чудово бачити.
Я дуже задоволений, що зробив цю операцію. Зір став набагато кращим, і тепер я зовсім не ношу окулярів.

Лазерна корекція зору - чи варто її робити? 23-06-2022-235746

Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения