Харьковский форум обо всем на свете
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
Бяка
Бяка
Сообщения : 466
Дата регистрации : 2020-09-23
Возраст : 43

Купівля ноутбука у Харкові Empty Купівля ноутбука у Харкові

Пт Апр 21, 2023 10:58 pm
Привіт всім! Я нещодавно знайшов для себе віддалену роботу, і для її виконання мені потрібний ноутбук. Порадьте мені якісний, але не дуже дорогий ноутбук, та інтернет-магазин у Харкові де його можна купити.
Ninzya
Ninzya
Сообщения : 681
Дата регистрации : 2020-09-23

Купівля ноутбука у Харкові Empty Re: Купівля ноутбука у Харкові

Пт Апр 21, 2023 11:02 pm
Зараз дуже круто що є можливість заробляти у себе вдома, і для віддаленої роботи потрібно підбирати якісний ноутбук, і він дуже швидко себе відіб'є. Знаю я один хороший магазин, де дуже великий вибір ноутбуків та і ціни там хороші.
Бяка
Бяка
Сообщения : 466
Дата регистрации : 2020-09-23
Возраст : 43

Купівля ноутбука у Харкові Empty Re: Купівля ноутбука у Харкові

Пт Апр 21, 2023 11:05 pm
У мене є старий ноутбук, але він працює надто повільно, і працювати на ньому буде не зручно. Можливо ти можеш порадити мені конкретну модель ноутбука? Буду дуже вдячний за будь-яку інформацію!
Ninzya
Ninzya
Сообщения : 681
Дата регистрации : 2020-09-23

Купівля ноутбука у Харкові Empty Re: Купівля ноутбука у Харкові

Пт Апр 21, 2023 11:09 pm
Від себе я б порадив придбати ноутбук ASUS Vivobook M1603IA-MB079 https://allo.ua/ua/harkiv/products/notebooks/ для віддаленої роботи, в інтернет-магазині Алло. Цей ноутбук має потужний процесор AMD Ryzen 5 з достатньою швидкістю для виконання різноманітних завдань, включаючи віддалену роботу.

Також, він має достатню кількість оперативної пам'яті, що дозволить швидко виконувати багатозадачні операції, а також великий жорсткий диск для зберігання даних.

Що стосується мобільності, то цей ноутбук має легку вагу і тонкий дизайн, що дозволяє брати його з собою в дорогу. Крім того, він має достатню кількість портів для підключення до зовнішніх пристроїв, таких як монітор, миша або клавіатура.

Купівля ноутбука у Харкові B6dcae10
Ольга
Ольга
Сообщения : 21
Дата регистрации : 2022-09-12

Купівля ноутбука у Харкові Empty Re: Купівля ноутбука у Харкові

Чт Июн 29, 2023 11:35 am
А де можна підібрати якісну мишку до ноутбука? Треба бездротову.
Милла
Милла
Сообщения : 15
Дата регистрации : 2023-07-02
Возраст : 35

Купівля ноутбука у Харкові Empty Re: Купівля ноутбука у Харкові

Вс Июл 02, 2023 8:16 pm
От гарний вибір мишок до комп'ютера чи ноутбука https://umall.ua/catalog/myshi-klaviatury/ , є також бездротові. Можете тут замовити. На торговому майданчику зручно купувати різні товари, адже можна порівняти ціни та обрати найбільш вигідні пропозиції. Мені цей сайт дуже подобається. Зручно та безпечно купувати тут.
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения