Харьковский форум обо всем на свете
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
Регина Прохина
Регина Прохина
Сообщения : 26
Дата регистрации : 2023-02-26

Коли дитина має добре говорити?  Empty Коли дитина має добре говорити?

Вс Фев 26, 2023 3:29 pm
Друзі, в мене сумніви виникають щодо мого трирічного сина. Він окрім слів мама і тато взагалі нічого не говорить! Чи це взагалі нормально? Чи можливо слід бити тривогу...?
avatar
Kovalenko
Сообщения : 27
Дата регистрации : 2023-03-03

Коли дитина має добре говорити?  Empty Re: Коли дитина має добре говорити?

Чт Июн 29, 2023 10:08 am
Ну наскільки я розумію, то всі дітки індивідуальні і розвиваються по різному, але заради власного спокою зверніться до педіатра, можливо потрібно буде відвідати логопеда. Хороші лікарі приймають ось в цій клініці https://veselka.clinic/napriamky/pediatriya. Тут працюють дуже хороші лікарі, досвідчені та з індивідуальним підходом до кожного клієнта. Зверніться, тут вам допоможуть розібратися з вашим питанням.
avatar
kristina
Сообщения : 26
Дата регистрации : 2023-04-03

Коли дитина має добре говорити?  Empty Re: Коли дитина має добре говорити?

Сб Июл 08, 2023 8:34 am
Розвиток мовлення у дітей може відрізнятися залежно від їхніх індивідуальних особливостей, оточення та інших факторів. Однак, загалом, існують певні етапи розвитку мовлення, які можуть слугувати орієнтиром.

Зазвичай, до кінця другого року життя діти зазвичай починають говорити окремі слова або невеликі фрази. До трьох років дитина може вже володіти значною кількістю слів та початковими реченнями. У чотирирічного дитини розвинуто мовлення зрозуміле для інших людей, а вона вже використовує більш складні речення та відтворює прості оповідання.

Важливо розуміти, що розвиток мовлення є індивідуальним процесом і може відрізнятися у кожної дитини. Якщо у вас є серйозні занепокоєння щодо розвитку мовлення вашої дитини, рекомендується звернутися до лікаря-педіатра або логопеда для оцінки і консультацій. Вони зможуть зробити оцінку мовлення вашої дитини і, за потреби, запропонувати підтримку та рекомендації для її подальшого розвитку.
avatar
Sabrina789
Сообщения : 47
Дата регистрации : 2023-07-18

Коли дитина має добре говорити?  Empty Re: Коли дитина має добре говорити?

Вт Окт 03, 2023 9:21 am
В принципі є певні стандарти в цьому питанні, але мені здається, що кожен випадок індивідуальний. Про розвиток вашої дитини ви можете поговорити зі своїм лікарем, він повинен сказати чи дитина добре розвивається, чи є якісь проблеми та питання. А ще можу вам підказати хороший сайт https://www.medical.nestlebaby.com.ua/statti , тут можна знайти чимало корисної експертної інформації про дитячий розвиток. На сайті є статті, які проінформують батьків не тільки про те як дитина повинна розвиватись, але й розкажуть вам про харчування, спосіб життя та багато іншого.
Алина Александрова
Алина Александрова
Сообщения : 32
Дата регистрации : 2022-09-12
Возраст : 37

Коли дитина має добре говорити?  Empty Re: Коли дитина має добре говорити?

Вт Окт 17, 2023 10:16 am
Якщо ви зауважили, що з розвитком вашої дитини щось не так, то не одмінно зверніться до спеціаліста. Пам'ятайте, що більшість проблем зі здоров'ям та розвитком легше виявити та вилікувати в дитячому віці.
avatar
Sasha777
Сообщения : 44
Дата регистрации : 2023-07-26

Коли дитина має добре говорити?  Empty Re: Коли дитина має добре говорити?

Сб Окт 21, 2023 9:13 pm
Як на мене, то це все дуже відносно, я зараз говорю про якісь конкретні терміни, до яких дитина повинна вміти говорити. Всі ми різні й діти в тому числі, ваша дитина, повинна гармонічно розвиватись та не мати жодних проблем зі здоров'ям, це основне. Ви, як батьки повинні регулярно проводити Контроль дитячого здоров'я, аналізи для профілактики, в цій статті піде мова про необхідні аналізи, які будуть контролювати здоров'я вашої дитини. Також, ви повинні обов'язково займатись розвитком дитини відносно її віку та потреб.
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения