Харьковский форум обо всем на свете
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
avatar
zalver
Сообщения : 13
Дата регистрации : 2022-12-10

Пошуковий магніт Empty Пошуковий магніт

Сб Фев 18, 2023 9:29 pm
Доброго часу, вирішили з другом по весні купити пошуковий магніт. Підкажіть, який бажано купити. Я погуглив і знайшов тут https://onyx-magnet.com/poiskovye-magnity , всі різні за вагою, зчепленням, односторонні, двосторонні, прямо не знаю який і вибрати. Підкажете? Якщо важливо, то ми без човна будемо кидати з берега в річку.
avatar
panda
Сообщения : 2
Дата регистрации : 2023-02-06

Пошуковий магніт Empty Re: Пошуковий магніт

Сб Фев 18, 2023 9:36 pm
Має магніт на 300 кг. У річку не кидав я іще, але нормально так допомагає під час перекопу. Двічі брали знайомі для пошуку потоплених при риболовлі ключів – обидва ключі знайшли.
avatar
zalverusya25
Сообщения : 2
Дата регистрации : 2023-02-07

Пошуковий магніт Empty Re: Пошуковий магніт

Сб Фев 18, 2023 9:40 pm
Існує 2 основні типи магнітів: Односторонні. Мають лише одне кріплення для римболта, тому робоча поверхня у них одна. Двосторонні. Мають додатковий бічний отвор для кріплення рим-болта, тому мають відразу 2 робочі поверхні. З таким приладом ви не пропустите знахідку через те, що прилад дивився в інший бік. Вони відрізняються більшою універсальністю, притягуючи предмети навіть у перевернутому вигляді. Приблизно на 30% важче за односторонні пошукові магніти. Вирішувати звичайно вам, але я б радив все-таки брати двосторонній.
Danzing
Danzing
Сообщения : 8
Дата регистрации : 2023-03-02

Пошуковий магніт Empty Re: Пошуковий магніт

Чт Мар 02, 2023 7:52 pm
В наше время опасно это, можно и мину или ракету выловить. Я так думаю. Решать вам, конечно.
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения