Харьковский форум обо всем на свете
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
avatar
jekalopah
Сообщения : 34
Дата регистрации : 2022-06-13

Як привести в порядок свою бухгалтерію та гроші Empty Як привести в порядок свою бухгалтерію та гроші

Пт Янв 27, 2023 12:09 pm
Вітаю, друзі. У мене є власний бізнес, і я керую ним майже сам, але у мене накопичилося багато бухгалтерських і фінансових проблем, на які я, здається, не можу знайти відповіді, які в мене э варіанти виходу із цієї ситуації?
avatar
Mikki333
Сообщения : 11
Дата регистрации : 2023-01-28

Як привести в порядок свою бухгалтерію та гроші Empty Re: Як привести в порядок свою бухгалтерію та гроші

Сб Янв 28, 2023 12:47 pm
Якщо вам важко вести бухгалтерію, є надійне рішення: замовте бухгалтерські послуги. Це те, що я зробив, і тепер у мене немає проблем з податковою інспекцією чи документами, і я нарешті можу спокійно спати. Послухайте мене, якщо ви перебуваєте в подібній ситуації, я настійно рекомендую зробити саме так, я скажу вам так, єдине, про що я шкодую, що не зробив це раніше.
avatar
jekalopah
Сообщения : 34
Дата регистрации : 2022-06-13

Як привести в порядок свою бухгалтерію та гроші Empty Re: Як привести в порядок свою бухгалтерію та гроші

Пн Янв 30, 2023 1:37 pm
Mikki333 пишет:Якщо вам важко вести бухгалтерію, є надійне рішення: замовте бухгалтерські послуги. Це те, що я зробив, і тепер у мене немає проблем з податковою інспекцією чи документами, і я нарешті можу спокійно спати. Послухайте мене, якщо ви перебуваєте в подібній ситуації, я настійно рекомендую зробити саме так, я скажу вам так, єдине, про що я шкодую, що не зробив це раніше.

Я тебе зрозумів, дякую тобі за таку слушну пораду!
avatar
Commandame0101
Сообщения : 11
Дата регистрации : 2023-02-01

Як привести в порядок свою бухгалтерію та гроші Empty Re: Як привести в порядок свою бухгалтерію та гроші

Ср Фев 01, 2023 11:44 am
До речі я теж вирішив усі свої питання таким способом, так що це найшвидший, недорогий і простий спосіб швидко привести все до ладу!
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения