Харьковский форум обо всем на свете
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
Ninzya
Ninzya
Сообщения : 865
Дата регистрации : 2020-09-23

Порадьте доставку квітів у Львові Empty Порадьте доставку квітів у Львові

Пн Окт 03, 2022 8:14 pm
Форумчани, порадьте мені будь ласка хорошу доставку квітів у Львові, я ось просто без поняття, думаю що взагалі це не дуже буде круто якщо я замовлю будь-де і отримаю фігню.
Бяка
Бяка
Сообщения : 598
Дата регистрации : 2020-09-23
Возраст : 44

Порадьте доставку квітів у Львові Empty Re: Порадьте доставку квітів у Львові

Пн Окт 03, 2022 8:14 pm
Ось це дійсно так, дуже важко насправді замовляти товар якийсь у не перевіреному місці, якщо це особливо все настільки спонтанно, буде прикро якщо приїде щось погане.
Ninzya
Ninzya
Сообщения : 865
Дата регистрации : 2020-09-23

Порадьте доставку квітів у Львові Empty Re: Порадьте доставку квітів у Львові

Пн Окт 03, 2022 8:14 pm
Я ось про те ж, просто уявіть, ось замовляєте квіти і вони мало того, що не такі як на фотці, приїхали ще в поганому стані, що робити? Думаю що дівчина явно щось запідозрить.
avatar
Luter90
Сообщения : 30
Дата регистрации : 2022-01-21

Порадьте доставку квітів у Львові Empty Re: Порадьте доставку квітів у Львові

Пн Окт 03, 2022 8:15 pm
Ninzya пишет:Форумчани, порадьте мені будь ласка хорошу доставку квітів у Львові, я ось просто без поняття, думаю що взагалі це не дуже буде круто якщо я замовлю будь-де і отримаю фігню.

Ну тут вже справа така, просто не замовляйте будь-де, я ось особисто розумію що найкраще брати і замовляти там, де є онлайн вітрина, мені подобатися замовляти доставку квітів у Львові Тут дійсно все зроблено дуже добре і якісно, немає просто проблем, завжди якість і ніяких затримок в доставці, нічого не буде зіпсованим.

Дивіться, я ось особисто замовив вже раз десять квіти своїй дівчині, у мене така робота що просто нічого не встигаю, ось мене хлопці вже стільки разів виручили і готові взагалі додаткові послуги робити, тому я думаю що до них можна звертатися без проблем.

Порадьте доставку квітів у Львові 2306-1
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения