Харьковский форум обо всем на свете
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
Бяка
Бяка
Сообщения : 466
Дата регистрации : 2020-09-23
Возраст : 43

Хто робив операцію з лазерної корекції зору? Empty Хто робив операцію з лазерної корекції зору?

Пт Сен 23, 2022 7:23 pm
Всім привіт. Нещодавно був у офтальмолога. Ну, що лікар сказав? Сказав, що зір упав. Що робити операцію.
Втім, я зараз у роздумах, що мені робити. Робити цю операцію чи ні.
Ninzya
Ninzya
Сообщения : 681
Дата регистрации : 2020-09-23

Хто робив операцію з лазерної корекції зору? Empty Re: Хто робив операцію з лазерної корекції зору?

Пт Сен 23, 2022 7:27 pm
Лазерна корекція зору - зараз найпоширеніша операція. Ще б. Дорослі працюють онлайн на екранах комп'ютерів. Діти навчаються онлайн. І відпочивають також, грають в іграшки на комп'ютері. Який зір може бути?
Джабанда
Джабанда
Сообщения : 595
Дата регистрации : 2020-09-23

Хто робив операцію з лазерної корекції зору? Empty Re: Хто робив операцію з лазерної корекції зору?

Пт Сен 23, 2022 7:30 pm
Мені колись лікар казав, що сидіння за екраном комп'ютера не є причиною погіршення зору. Але щось я, чесно кажучи, не згоден із його думкою.
Тому намагаюсь під час роботи за комп'ютером робити перерви.
avatar
Китон
Сообщения : 230
Дата регистрации : 2021-01-13

Хто робив операцію з лазерної корекції зору? Empty Re: Хто робив операцію з лазерної корекції зору?

Пт Сен 23, 2022 7:37 pm
У мене окуляри ще з дитинства. Дивлюсь зараз на свої старі фотки – там скрізь в окулярах. Коли виріс, нарешті зважився зробити операцію з лазерної корекції зору https://visium.com.ua/ua/lazernaya_korrektsiya_zreniya/  спочатку оперували одне око, через день – друге.
Боляче не було. Бо капали щось знеболювальне. По краплі у око. Тільки ввечері, коли, мабуть, наркоз став відходити, трохи повболіло.
Нині зір нормальний. Цінники в магазинах бачу відмінно).

Хто робив операцію з лазерної корекції зору? 28-05-2022-000527
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения