Харьковский форум обо всем на свете
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
Джабанда
Джабанда
Сообщения : 595
Дата регистрации : 2020-09-23

Медичне питання Empty Медичне питання

Сб Июн 25, 2022 2:37 pm
Скажіть, що можна випити, точніше, які таблетки, щоб спина не боліла. З цього городу навколішки виліз - так спину прихватило. Порадьте щось, буд ласка, щоб скоріше знову, як людина, почав ходити.
avatar
safoka2609
Сообщения : 6
Дата регистрации : 2022-05-20

Медичне питання Empty Re: Медичне питання

Сб Июн 25, 2022 2:40 pm
Може це радикуліт. Тобі непогано було б погріти. Я знаю, ложать на спину товсту тканину, а потім ледь теплою праскою гладять. Говорять, що допомагає. Хоча не пробувала, брехати не буду.
Ninzya
Ninzya
Сообщения : 681
Дата регистрации : 2020-09-23

Медичне питання Empty Re: Медичне питання

Сб Июн 25, 2022 2:43 pm
Люблять у нас люди самолікуванням займатися. Все знають та все вміють. А ви не думали, що спина може боліти не тільки через радикуліт? Це може бути й грижа, й протрузія, наприклад.
Бяка
Бяка
Сообщения : 466
Дата регистрации : 2020-09-23
Возраст : 43

Медичне питання Empty Re: Медичне питання

Сб Июн 25, 2022 2:51 pm
Джабанда пишет:Скажіть, що можна випити, точніше, які таблетки, щоб спина не боліла. З цього городу навколішки виліз - так спину прихватило. Порадьте щось, буд ласка, щоб скоріше знову, як людина, почав ходити.

У мене таке периодично буває. Що я роблю? Є такі ліки, таблетки Диклофенак https://apteka-ds.com.ua/product/dyklofenak-tabletky-50-mh-30-sht-000002380 По одній таблетці один раз на день. Під час або після прийому їжі. Спробуйте, вони реально допомагають.
Та й коштують стільки, що ви будете вражені. Упаковка тридцять таблеток коштує п'ятнадцять гривень. Зараз таких цін, мабуть, й не знайдеш.
Та ще можете мазати спину маззю Диклофенак. Це буде гарний дует. Через декілька днів будете, мов зайчик, скакати ) .

Медичне питання 29-03-2022-205304
Александра
Александра
Сообщения : 7
Дата регистрации : 2022-09-12
Возраст : 38

Медичне питання Empty Re: Медичне питання

Пн Сен 12, 2022 8:53 am
А тут отличный выбор, спасибо.
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения