Харьковский форум обо всем на свете
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
Джабанда
Джабанда
Сообщения : 603
Дата регистрации : 2020-09-23

Рожеве вино для мами Empty Рожеве вино для мами

Пт Дек 17, 2021 9:55 am
На новий рік домовилися познайомити батьків між собою, та і один одного представити своїм рідним. Але зараз не про хвилювання. Хочу запитати, що прийнято взагалі дарувати на знайомство з батьками, ми поміркували, що можна купити по пляшці рожевого вина, навіть якщо не вип’ють, то на полицю на згадку поставлять
Ninzya
Ninzya
Сообщения : 692
Дата регистрации : 2020-09-23

Рожеве вино для мами Empty Re: Рожеве вино для мами

Пт Дек 17, 2021 9:57 am
Я б не починав знайомство з алкоголю, бо то є як натяк на вживання алкоголю, навіть не можу нормально пояснити, але об’єктивно алкоголь зазвичай дарують на вдячність лікарям, керівникам. Бо ти не знаєш вподобань людини і береш класику, раджу купити просто цукерки, торт, фрукти
Джабанда
Джабанда
Сообщения : 603
Дата регистрации : 2020-09-23

Рожеве вино для мами Empty Re: Рожеве вино для мами

Пт Дек 17, 2021 9:57 am
Ви думаєте це образить батьків? Ми навпаки міркували, що за допомогою алкоголю буде не така напружена атмосфера, трішки розслабляться. Та і батьків своїх ми знаємо, чому соромитися, якщо вони вживають алкоголь на свята
avatar
Китон
Сообщения : 232
Дата регистрации : 2021-01-13

Рожеве вино для мами Empty Re: Рожеве вино для мами

Пт Дек 17, 2021 10:00 am
Джабанда пишет:На новий рік домовилися познайомити батьків між собою, та і один одного представити своїм рідним. Але зараз не про хвилювання. Хочу запитати, що прийнято взагалі дарувати на знайомство з батьками, ми поміркували, що можна купити по пляшці рожевого вина, навіть якщо не вип’ють, то на полицю на згадку поставлять
Бажаю вам удачі, бо це дійсно хвилюючий момент, як згадую своє знайомство, так і здригаю. Будьте самі собою, не намагайтеся комусь сподобатися.
На мою думки, вино це гарний подарунок і до столу буде доречний. Якщо у вас не має улюбленого напою, то можете взяти на замітку  вино рожеве Arpeggio Rose https://winewine.com.ua/wine/color_pink/ воно сухе, проте міцне, ваші побажання, щоб усі розслабилися буде виконано. До того ж ви  не знаєте що будете їсти, а такий смак вина, трошки ягідний, він підійде майже до усього. І особисто мені пляшка дуже сподобалася

Рожеве вино для мами 2021-12-16-16-26-45
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения