Харьковский форум обо всем на свете
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
Джабанда
Джабанда
Сообщения : 601
Дата регистрации : 2020-09-23

Ліки від температури Empty Ліки від температури

Пт Окт 29, 2021 11:21 am
Привіт. Зараз лежу вдома, хворію. Температура зашалює. Нічим не збивається. Порадьте, будь ласка, якісь дієві ліки від температури. Лікар зараз же додому не ходить. А до лікарні я зараз просто фізично не дійду.
avatar
Китон
Сообщения : 231
Дата регистрации : 2021-01-13

Ліки від температури Empty Re: Ліки від температури

Пт Окт 29, 2021 11:26 am
Найліпше температуру збиває анальгін з димедролом. На швидкій таку суміш колять. Колоти внутрішньом'язово треба. Але весь прикол у тому, що у аптеці димедрол не купиш. Без рецепта його вам не придадуть. Тому даже не знаю, що вам й порадити.
Бяка
Бяка
Сообщения : 467
Дата регистрации : 2020-09-23
Возраст : 44

Ліки від температури Empty Re: Ліки від температури

Пт Окт 29, 2021 11:31 am
А я купляв у аптеці димедрол. Це, мабуть, кому як повезе. Одна ампула димедрола, одна ампула анальгіна. Набираєте все в один п'ятикубовий шприц, струшуєте гарненько, щоб перемішалося, та колете. Я навіть колись сам себе перед дзеркалом колом - це зовсім не складно.
Ninzya
Ninzya
Сообщения : 688
Дата регистрации : 2020-09-23

Ліки від температури Empty Re: Ліки від температури

Пт Окт 29, 2021 11:37 am
Дуже погано температура збиваються при вірусних інфекціях. Це вам любий лак скаже - хоч терапевт, хоч інфекціоніст. А вірусна інфекція - це може біти и звичайна нежить, і грип, і короновірус. Так що ви б з цим не жартувати та звернулися до лікаря.
Зараз багато препаратів від температури https://apteka-ds.com.ua/catalog/preparaty-vid-hrvi-ta-zastudy/preparaty-vid-temperatury Але при короновірусі та інших вірусних інфекціях рекомендують збивати температуру тільки парацетамолом. Там зовсім інший механізм дії, чим, наприклад, у тієї ж самої ацетилсаліциловій кислоті.

Ліки від температури 4820007357725
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения