Харьковский форум обо всем на свете
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
avatar
Олегий
Сообщения : 9
Дата регистрации : 2021-07-27

Бiзнес iдеi  Empty Бiзнес iдеi

Вс Авг 22, 2021 10:26 pm
Добрий день. Порадьте будь ласка якісь бізнес ідеї. Що не прийде на розум, корисного нуль
avatar
Мармарис
Сообщения : 9
Дата регистрации : 2021-07-27

Бiзнес iдеi  Empty Re: Бiзнес iдеi

Вс Авг 22, 2021 10:45 pm
Рекомендую для прочитання дуже гарну статтю, де описані нові та актуальні бізнес ідеї для України . Дуже цікаво написано і без води. Я черпав ідеї звідси.Надихнувся ідеєю вирощувати мікрозелень. Корисно буде тим, хто уважно стежить за своїм здоров'ям. Дуже цікаво і корисно !!!
Дейзи
Дейзи
Сообщения : 60
Дата регистрации : 2021-02-10

Бiзнес iдеi  Empty Re: Бiзнес iдеi

Сб Окт 23, 2021 10:18 am
Ну не знаю.... И кому же нужна эта микрозелень? Это разве что веганы ее будут есть. Так у нас таких мало.
avatar
Inga
Сообщения : 47
Дата регистрации : 2022-02-18

Бiзнес iдеi  Empty Re: Бiзнес iдеi

Пт Окт 14, 2022 5:47 pm
Привет, да просто множество может быть бизнес идей, но самое главное в своем деле,  то это покупка нужной вам франшизы и что такое франшиза http://secrets.tinkoff.ru/glossarij/franshiza/ знают многие, а вот выбро самого направления это уже дело ваше, так что обратите на это внимание.
avatar
KatyaSidorenko
Сообщения : 46
Дата регистрации : 2022-09-26

Бiзнес iдеi  Empty Re: Бiзнес iдеi

Вс Окт 30, 2022 5:58 am
Можна відкрити невелике кафе - сфера харчування завжди актуальна, до того ж зараз можна зробити це без особливих вкладень. Наприклад купити все для барбекю https://dnepr.actieforum.com/ та готувати кілька смачних страв разом із напоями та десертами. Ось в магазині, що за посиланням ми брали для себе газовий гриль, аби готувати у своєму закладі, маю сказати там доволі великий вибір та є техніка дійсно якісна та водночас недорога. Можна зробити замовлення та отримати із доставкою, плюс взяти одразу різні дрібниці для приготування. Окупиться швидко.
avatar
Ivan33
Сообщения : 6
Дата регистрации : 2022-11-19

Бiзнес iдеi  Empty Re: Бiзнес iдеi

Сб Ноя 19, 2022 9:29 pm
Є декілька ідей для бізнесу хотів би отримати грант, якщо хтось може підказати куди звернутись буду вдячний
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения