Харьковский форум обо всем на свете
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
лимонад
лимонад
Сообщения : 73
Дата регистрации : 2021-02-17

Доставка продуктів і товарів з магазину Empty Доставка продуктів і товарів з магазину

Сб Авг 10, 2024 1:28 pm
Я тут задумався про те, що варто би знайти якийсь сервіс, де можна зручно купувати продукти з доставкою, бо зараз катастрофічно не вистачає часу ходити по магазинах. Може, підкажеш, де краще замовити? Головне, щоб вибір був великий і якість товарів не підкачала.
испанка
испанка
Сообщения : 72
Дата регистрации : 2021-02-16

Доставка продуктів і товарів з магазину Empty Re: Доставка продуктів і товарів з магазину

Пт Авг 16, 2024 11:06 am
Я працюю майже цілодобово і час на покупки катастрофічно обмежений. Рекомендую тобі звернути увагу на сервіс Zakaz.ua https://zakaz.ua/uk/ , він мене неодноразово виручав. Доставка у них працює безвідмовно, а головне – вибір товарів просто неймовірний. Ти можеш вибрати з великого асортименту продуктів, включно зі свіжими овочами, фруктами, м'ясом і навіть делікатесами. Плюс, вони співпрацюють з найбільшими супермаркетами, тому завжди можна бути впевненим у якості. Я часто замовляю там, і доставка завжди приходить вчасно, без жодних затримок. Однозначно варто спробувати, особливо якщо час на вагу золота.
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения