Харьковский форум обо всем на свете
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
avatar
Китон
Сообщения : 290
Дата регистрации : 2021-01-13

Порадьте який інтер'єр обрати для кальянної Empty Порадьте який інтер'єр обрати для кальянної

Ср Июл 17, 2024 2:27 am
Хочу відкрити кальянну, але зовсім не маю досвіду в дизайні інтер'єрів. Хотілося б, щоб місце було затишним, з неповторною атмосферою, яка притягувала б клієнтів знову і знову. Можливо, хтось із вас вже займався подібним проектом і може порадити, з чого почати, на що звертати увагу, які стилі краще вибрати для кальянної? Буду вдячний за будь-які поради та рекомендації.
Джабанда
Джабанда
Сообщения : 772
Дата регистрации : 2020-09-23

Порадьте який інтер'єр обрати для кальянної Empty Re: Порадьте який інтер'єр обрати для кальянної

Ср Июл 17, 2024 2:29 am
Для створення затишної та привабливої кальянної важливо враховувати багато деталей. Найголовніше - це правильно підібрати стиль, який буде відповідати вашій концепції. Наприклад, можна зробити акцент на східних мотивах, використовуючи яскраві кольори та орнаменти. Або ж, можливо, вам більше підійде сучасний мінімалізм з м'яким освітленням та стильними меблями.
avatar
Китон
Сообщения : 290
Дата регистрации : 2021-01-13

Порадьте який інтер'єр обрати для кальянної Empty Re: Порадьте який інтер'єр обрати для кальянної

Ср Июл 17, 2024 2:29 am
Мені дійсно подобається ідея зі східними мотивами, адже це додає особливого колориту. Проте, я також задумувався про поєднання сучасних елементів, щоб кальянна виглядала стильно та оригінально. Як ви вважаєте, чи можливо поєднати ці два стилі, щоб вийшло гармонійне і привабливе місце? Можливо, у вас є конкретні приклади або ідеї?
Джабанда
Джабанда
Сообщения : 772
Дата регистрации : 2020-09-23

Порадьте який інтер'єр обрати для кальянної Empty Re: Порадьте який інтер'єр обрати для кальянної

Ср Июл 17, 2024 2:32 am
Поєднання східних мотивів з сучасними елементами може стати чудовим рішенням для створення унікальної кальянної. Головне - правильно підібрати деталі та акценти. Наприклад, можна використовувати східні орнаменти в оформленні стін або текстилю, а сучасні меблі та освітлення додадуть інтер'єру стильного вигляду.
Також раджу звернутися до професіоналів, які допоможуть вам втілити ваші ідеї. На сайті НСДгруп ви знайдете багато корисної інформації та готових рішень для дизайну кальянної https://nsdgroup.com.ua/uk/dizajn-kaljannoj-stili-i-osobennosti/ Вони мають великий досвід в цій сфері і можуть запропонувати найкращі варіанти для вашого закладу.
Порадьте який інтер'єр обрати для кальянної Image
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения