Харьковский форум обо всем на свете
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
Джабанда
Джабанда
Сообщения : 772
Дата регистрации : 2020-09-23

Не маю фінансової можливості звернутися до платного юриста Empty Не маю фінансової можливості звернутися до платного юриста

Пт Июн 14, 2024 6:51 pm
Привіт усім! Нещодавно зіткнувся з проблемою, для вирішення якої потрібна юридична консультація, але, на жаль, не маю фінансової можливості звернутися до платного юриста, бо я переселенець. Чи знає хтось, де можна отримати безкоштовну юридичну консультацію в Україні? Чув, що існують різні організації та платформи, але не впевнений, яка з них надійна та дійсно допомагає. Буду дуже вдячний за будь-які поради чи рекомендації з власного досвіду.
Ninzya
Ninzya
Сообщения : 865
Дата регистрации : 2020-09-23

Не маю фінансової можливості звернутися до платного юриста Empty Re: Не маю фінансової можливості звернутися до платного юриста

Пт Июн 14, 2024 6:52 pm
Привіт! Так, я знаю, що є кілька варіантів отримати безкоштовну юридичну допомогу в Україні. По-перше, це Центри надання безоплатної вторинної правової допомоги, які знаходяться у всіх регіонах. По-друге, існують громадські організації, які надають правові послуги на безоплатній основі. Також варто звернути увагу на онлайн-платформи, де можна отримати консультацію дистанційно.
Бяка
Бяка
Сообщения : 598
Дата регистрации : 2020-09-23
Возраст : 44

Не маю фінансової можливості звернутися до платного юриста Empty Re: Не маю фінансової можливості звернутися до платного юриста

Пт Июн 14, 2024 6:54 pm
Так, підтримую попередню відповідь. Окрім вищезгаданих варіантів, можу порекомендувати звернутися до волонтерських організацій, які часто надають безкоштовні консультації з різних правових питань. Також можна звернутися до юридичних клінік при університетах, де студенти під наглядом викладачів допомагають вирішувати правові питання.
avatar
Китон
Сообщения : 290
Дата регистрации : 2021-01-13

Не маю фінансової можливості звернутися до платного юриста Empty Re: Не маю фінансової можливості звернутися до платного юриста

Пт Июн 14, 2024 7:34 pm
Якщо говорити про онлайн-платформи, то я можу порадити платформу pravovsim, яка пропонує безкоштовні юридичні консультації в режимі онлайн. На цій платформі працюють професійні юристи  https://pravovsim.org/lawyers  , які мають значний досвід у різних галузях права. Ви можете записатися на консультацію до юриста, вибравши зручний для себе час. Крім того, на платформі є багато корисних  юридичних порад, які можуть допомогти вам зрозуміти основи права та знайти відповіді на ваші питання.  Я особисто користувався цією платформою і залишився дуже задоволений, адже отримав професійну допомогу швидко і безкоштовно.

Не маю фінансової можливості звернутися до платного юриста 11-06-2024-213555
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения