Харьковский форум обо всем на свете
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
Бяка
Бяка
Сообщения : 466
Дата регистрации : 2020-09-23
Возраст : 43

Захитує у транспорті Empty Захитує у транспорті

Пт Дек 29, 2023 7:11 pm
Мене дуже захитує у транспорті. Автобусами, машинами я взагалі не можу їздити. Достатньо навіть запах автомобіля почути, й мене вже почина нудити. Порадьте, будь ласка, які є методи та засоби від захитування.
Ninzya
Ninzya
Сообщения : 681
Дата регистрации : 2020-09-23

Захитує у транспорті Empty Re: Захитує у транспорті

Пт Дек 29, 2023 7:22 pm
З мого досвіду могу порадити спробувати уникнути захитування, сидячи з відкритим вікном або на передньому сидінні. Якщо вас захитує, спробуйте відвести погляд від рухливих предметів, таких як книга чи горизонт за вікном. Завжди корисно мати при собі пляшку води та вологі серветки для освіження обличчя.
Джабанда
Джабанда
Сообщения : 595
Дата регистрации : 2020-09-23

Захитує у транспорті Empty Re: Захитує у транспорті

Пт Дек 29, 2023 7:23 pm
З народних методів можна спробувати м'ятні або заспокійливі трави, наприклад, чай із м'яти або меліси. Також корисно вдихати свіжий повітря, уникати важких їж та запахів. Якщо є можливість, змініть позу для полегшення стану.
avatar
Китон
Сообщения : 230
Дата регистрации : 2021-01-13

Захитує у транспорті Empty Re: Захитує у транспорті

Пт Дек 29, 2023 7:29 pm
У разі захитування в транспорті, важливо визначити причину та вжити заходи для полегшення стану. Якщо ви помітили, що комусь стало погано, спробуйте надати підтримку та допомогу. Як основний засіб можна порадити прийняття таблеток від захитування, які можна купити у аптеці Рецептіка у Дніпрі  https://receptika.ua/ua/dnepr  Вони допомагають зменшити відчуття запаморочення та нудоти. Важливо зберігати спокій та відвести погляд від рухомих предметів. Якщо можливо, сідайте спереду транспортного засобу та уникайте важких їж та напоїв перед поїздкою. Якщо стан не покращується, важливо звернутися до медичного фахівця для отримання консультації та допомоги.

Захитує у транспорті 19-04-2022-202003
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения