Харьковский форум обо всем на свете
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
Джабанда
Джабанда
Сообщения : 772
Дата регистрации : 2020-09-23

Як створити ЕЦП в Україні Empty Як створити ЕЦП в Україні

Ср Дек 13, 2023 9:20 pm
Привіт усім! Мене цікавить, як самостійно створити ЕЦП в Україні. Чув, що це можливо зробити онлайн, але точного розуміння процесу у мене немає. Може, хтось має досвід і може порадити, де почати та які кроки взяти? Буду вдячний за будь-яку інформацію!
Бяка
Бяка
Сообщения : 598
Дата регистрации : 2020-09-23
Возраст : 44

Як створити ЕЦП в Україні Empty Re: Як створити ЕЦП в Україні

Ср Дек 13, 2023 9:26 pm
Привіт! Так, створення ЕЦП в Україні можливе онлайн. Спробуйте звернутися до місцевої реєстраційної служби або Державного підприємства "Центральний реєстр" для отримання детальної інформації. Там повинні надати вам відомості щодо процедури та необхідних документів.
Ninzya
Ninzya
Сообщения : 865
Дата регистрации : 2020-09-23

Як створити ЕЦП в Україні Empty Re: Як створити ЕЦП в Україні

Ср Дек 13, 2023 9:31 pm
Привіт! Додам до попереднього відповіді, що вам також може знадобитися електронний ключ та підписовий файл. Детальніше можна дізнатися на офіційних веб-сайтах відповідних установ. Також, не забувайте перевірити актуальні вимоги та правила для вашого випадку.
avatar
Китон
Сообщения : 290
Дата регистрации : 2021-01-13

Як створити ЕЦП в Україні Empty Re: Як створити ЕЦП в Україні

Ср Дек 13, 2023 9:38 pm
Джабанда пишет:Привіт усім! Мене цікавить, як самостійно створити ЕЦП в Україні. Чув, що це можливо зробити онлайн, але точного розуміння процесу у мене немає. Може, хтось має досвід і може порадити, де почати та які кроки взяти? Буду вдячний за будь-яку інформацію!
Якщо ви шукаєте зручний спосіб отримати ЕЦП в Україні, раджу вам розглянути сервіс DepositSign. Їхні експерти нададуть вам всю необхідну інформацію та інструкції для створення електронного цифрового підпису. Вони співпрацюють з усіма потрібними органами та забезпечать, що весь процес буде здійснений швидко та легко. Відвідайте їхній веб-сайт https://www.depositsign.com , де ви знайдете докладну інформацію та можливість отримати консультацію в режимі онлайн. Це дійсно важливий інструмент для зручної та безпечної роботи з електронними документами в Україні.
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения