Харьковский форум обо всем на свете
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
Джабанда
Джабанда
Сообщения : 772
Дата регистрации : 2020-09-23

Вибір відеокарти Empty Вибір відеокарти

Чт Авг 24, 2023 8:49 pm
Всім привіт! Мені брат віддав свій старий комп'ютер, і, щоб він працював стабільно, хочу купити нову відеокарту. Порадьте не дуже дорогу, але при цьому хорошу в плані якості відеокарту, та інтернет-магазин, в якому її можна купити.
Ninzya
Ninzya
Сообщения : 865
Дата регистрации : 2020-09-23

Вибір відеокарти Empty Re: Вибір відеокарти

Чт Авг 24, 2023 8:50 pm
У старих комп'ютерах дуже слабкі відеокарти, яким важко справлятися із сучасними іграми. Знаю я один надійний інтернет-магазин, де є відеокарти під будь-які потреби та бюджет.
Джабанда
Джабанда
Сообщения : 772
Дата регистрации : 2020-09-23

Вибір відеокарти Empty Re: Вибір відеокарти

Чт Авг 24, 2023 8:52 pm
Я не збираюся грати в складні ігри, в основному користуватися комп'ютером у звичайних цілях, тому дорогу відеокарту не шукаю. Буду дуже вдячний, якщо ти зможеш мені порадити таку відеокарту, і залишиш посилання на магазин, де її можна купити.
Ninzya
Ninzya
Сообщения : 865
Дата регистрации : 2020-09-23

Вибір відеокарти Empty Re: Вибір відеокарти

Чт Авг 24, 2023 8:56 pm
Якщо ти шукаєш потужну та надійну https://telemart.ua/ua/videocard/  відеокарту для ігор та творчості, то Sapphire Radeon RX 6600 PULSE – чудовий вибір. Її 8 ГБ відеопам'яті забезпечать плавний ігровий процес, а передові технології гарантують приголомшливу графіку.

Telemart зараз пропонує значні знижки, тому це чудовий шанс заощадити. Поспішай, поки акція діє! У магазині можна купити оплативши всю суму, так і в кредит, якщо немає потрібної суми.

BubkaGop
BubkaGop
Сообщения : 28
Дата регистрации : 2021-06-10

Вибір відеокарти Empty Re: Вибір відеокарти

Пн Сен 18, 2023 11:56 am
Лучше всего конечно обращаться к специалисту, чтоб подобрал видеокарту под материнку и под проц. В идеале, все это обновлять и подбирать сразу. А так-то особо подсказать сложно, потому что нужно знать какое у вас железо.
Посоветую заглянуть вот сюда https://umall.ua/ru/catalog/videokarty/ они помогут подобрать видеокарту под требования.
И не покупайте б.у. прогретые где-нибудь на олх или с рук. Прогретые это выкинутые деньги, даже если они стоят в 4 раза дешевле.
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения