Харьковский форум обо всем на свете
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
avatar
jekalopah
Сообщения : 34
Дата регистрации : 2022-06-13

Що не можна передавати на аутсорсинг? Empty Що не можна передавати на аутсорсинг?

Ср Авг 02, 2023 10:35 am
Як ви вважаєте, що не можна передавати на аутсорсинг? Просто хочу звернутися до компанії, а перед цим хочу дізнатися всі нюанси.
avatar
Mikki333
Сообщения : 11
Дата регистрации : 2023-01-28

Що не можна передавати на аутсорсинг? Empty Re: Що не можна передавати на аутсорсинг?

Чт Авг 03, 2023 9:44 am
Якщо віддати на аутсорсинг завдання, які безпосередньо пов'язані з основним продуктом – унікальні компетенції напрацьовувати не вдасться. Очевидно, що це шлях нікуди. Тому перше, що категорично не можна віддавати зовнішньому підряднику – те, що безпосередньо пов'язане із продуктом. Віддати можна, наприклад, усі паперові справи на бухгалтерський супровід, це буде дуже хороший варіант.
avatar
jekalopah
Сообщения : 34
Дата регистрации : 2022-06-13

Що не можна передавати на аутсорсинг? Empty Re: Що не можна передавати на аутсорсинг?

Пн Авг 07, 2023 8:49 am
Дякую, ви дуже мені допомогли.
avatar
Commandame0101
Сообщения : 11
Дата регистрации : 2023-02-01

Що не можна передавати на аутсорсинг? Empty Re: Що не можна передавати на аутсорсинг?

Вт Авг 08, 2023 10:06 am
Я можу сказати, що точно можна передавати на аутсорсинг.
Зазвичай на аутсорсинг передають послуги, що супроводжують бізнес: бухгалтерія, юридична допомога, ІТ-обслуговування, клінінг, транспортні послуги, підбір персоналу. Оптимально передати на обслуговування все, що не стосується безпосередньо бізнесу.
Ксюха
Ксюха
Сообщения : 40
Дата регистрации : 2023-01-30

Що не можна передавати на аутсорсинг? Empty Re: Що не можна передавати на аутсорсинг?

Вт Фев 06, 2024 10:11 am
У багатьох сферах нашого бізнесу зараз задіяний аутсорсинг і це факт
Тимур Янко
Тимур Янко
Сообщения : 32
Дата регистрации : 2024-01-24

Що не можна передавати на аутсорсинг? Empty Re: Що не можна передавати на аутсорсинг?

Ср Фев 07, 2024 2:00 pm
Ксюха пишет:У багатьох сферах нашого бізнесу зараз задіяний аутсорсинг і це факт

Ви праві. Бо такий формат це саме про сучасний бізнес і про сучасну кадрову політику
Регина Прохина
Регина Прохина
Сообщения : 47
Дата регистрации : 2023-02-26

Що не можна передавати на аутсорсинг? Empty Re: Що не можна передавати на аутсорсинг?

Чт Фев 08, 2024 2:26 pm
Я так само вже бачу, що аутсорсинг персоналу в Україні https://fillin.ua/stati/autsorsing-chto-eto/ починає, так би мовити, приживатись і ставати таким собі зручним варіантом для швидкого пошуку досвідчених кадрів. Звичайно це добре, особливо для підприємців. Адже є шанс набагато швидше закривати відкриті вакансії Причому не будь-ким, а дійсно хорошими фахівцями.
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения