Харьковский форум обо всем на свете
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
Николай Генадьевич
Николай Генадьевич
Сообщения : 54
Дата регистрации : 2021-01-22

Домашній Інтернет у Києві Empty Домашній Інтернет у Києві

Сб Июл 22, 2023 9:29 pm
Виникла необхідність в пошуку домашнього інтернету в Києві. Чи є якісь вигідні пропозиції?
Алла Павлова
Алла Павлова
Сообщения : 51
Дата регистрации : 2021-01-22

Домашній Інтернет у Києві Empty Re: Домашній Інтернет у Києві

Вт Июл 25, 2023 8:43 pm
Я би вибрав провайдера, що пропонує гнучкі тарифи. Мої потреби можуть змінюватися.
avatar
Kovalenko
Сообщения : 27
Дата регистрации : 2023-03-03

Домашній Інтернет у Києві Empty Re: Домашній Інтернет у Києві

Ср Авг 02, 2023 11:09 am
Багато вигідних тарифів та пропозицій має провайдер Воля. На їхньому сайті https://volia.com/rus/ є вся інформація, тому можете детально почитати про кожну з них. Я їхній клієнт вже більше року і мені все подобається в сервісі компанії.
Джабанда
Джабанда
Сообщения : 772
Дата регистрации : 2020-09-23

Домашній Інтернет у Києві Empty Re: Домашній Інтернет у Києві

Ср Авг 09, 2023 3:49 pm
Як на мене, то провайдер Воля-це жах, доводиться користуватися тільки через те, що іншого варіанта немає. Високі тарифи, ніяка підтримка, збої
avatar
Luter90
Сообщения : 30
Дата регистрации : 2022-01-21

Домашній Інтернет у Києві Empty Re: Домашній Інтернет у Києві

Ср Авг 09, 2023 3:50 pm
Джабанда пишет:Як на мене, то провайдер Воля-це жах, доводиться користуватися тільки через те, що іншого варіанта немає. Високі тарифи, ніяка підтримка, збої

Мені теж доводилося чути багато негативних відгуків, але як знайти для себе надійного провайдера?
Ninzya
Ninzya
Сообщения : 865
Дата регистрации : 2020-09-23

Домашній Інтернет у Києві Empty Re: Домашній Інтернет у Києві

Ср Авг 09, 2023 3:51 pm
Велике спасибі Київстар за чудовий інтернет-сервіс. Я працюю з дому, і швидкий та стабільний інтернет для мене життєво необхідний. Раджу всім домашній інтернет від Київстар у Києві https://kyivstar.ua/home-internet/region/kyiv ви не пошкодуєте. Я вже рекомендувала ваші послуги своїм друзям і родині, усі задоволені, адже плата дуже вигідна, а швидкість на високому рівні.
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения