Харьковский форум обо всем на свете
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
Xlebyshik
Xlebyshik
Сообщения : 8
Дата регистрации : 2023-05-31

Пошук квартири Empty Пошук квартири

Ср Май 31, 2023 3:21 pm
Допоможіть знайти хорошу квартиру в столиці. Багато років мені хотілося мати своє житло, тільки зараз з"явилася така можливість, хочу обрати варіант. Як взагалі шукати, з чого почати, і як знайти хорошу пропозицію?
Kuladwyn
Kuladwyn
Сообщения : 13
Дата регистрации : 2023-05-31

Пошук квартири Empty Re: Пошук квартири

Ср Май 31, 2023 8:10 pm
Xlebyshik пишет:Допоможіть знайти хорошу квартиру в столиці. Багато років мені хотілося мати своє житло, тільки зараз з"явилася така можливість, хочу обрати варіант. Як взагалі шукати, з чого почати, і як знайти хорошу пропозицію?


Радо допоможу вам знайти хорошу пропозицію. Перш за все, рекомендую ознайомитися зі спеціалізованими сайтами нерухомості та агентствами. Також варто звернути увагу на АН Маяк, вони пропонують широкий вибір квартир у Києві. Ось посилання на їхній сайт: https://mayak.kiev.ua/o-nas там ви знайдете багато корисної інформації про них. Чим добре шукати через анегцію, вони добре знають ринок нерухомості, кожного дня проглядають сотні нових пропозицій і тримають руку на пульсі. Тому зможуть підібрати саме те що ви шукаєте. Успіхів у пошуку вашої мрії!
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения